Gramm Technika Sp. z o.o. Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym specjalizująca się w obróbcemetali , tworzyw sztucznych i nakładania powłok galwanotechnicznych na metale oraz usług spawalniczych

zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista do spraw technicznych i przygotowania produkcji

Miejsce pracy : Karolewo koło Międzyrzecza , województwo lubuskie

Opis stanowiska:

  • wspieranie planowania i realizacji produkcji,
  • wspieranie procesu projektowania,
  • inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie, optymalizację procesów produkcyjnych i kosztów oraz podnoszenie jakości,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy, w tym zaopatrzenia, logistyki,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – kierunek budowa maszyn,
  • doświadczenie w pracy co najmniej 2 -lata w dziale produkcji lub konstrukcji,
  • dobra znajomość programów AUTO-CAD i INVENTOR,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość języka niemieckiego (mile widziana znajomość języka angielskiego)
    na poziomie swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej z zagraniczną centralą,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem jakością – mile widziane

Oferujemy:

·        stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

·        atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego (np. bony świąteczne),
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie i NW,
  • możliwość szkolenia w Niemczech w grupie Gramm,
  • możliwość zapewnienia mieszkania,
  • przyjazna atmosfera w pracy,

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV prosimy kierować na adres:

 Gramm Technika Sp. z o.o. Karolewo 5, 66-300 Międzyrzecz

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gramm Technika Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gramm Technika Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.